Телефон(067) 383-87-04

Про нас

    Наша компанія "АБРІС" займається продажем інструментів для різних галузей будівництва і виробництв. Ми прагнемо бути кращими для Вас, тому що:

    Ми є офіційним дистриб'ютором всіх товарів які продаємо, тому працюючи з нами, Ви не переплачуєте. Наша компанія веде суворий контроль якості, тому Ви можете бути впевнені в придбаному товарі. Ми реалізуємо тільки оригінальні товари.
Над створенням та забезпеченням безперебійної роботи працює згуртована команда однодумців.
Більшість провідних Українських виробників будівельних матеріалів, обладнання, супутніх товарів є нашими надійними постачальниками. Тільки найкращі, сертифіковані, перевірені товари ми пропонуємо своїм покупцям.
90% покупців, що звернулися до нас один раз, залишаються нашими надійними партнерами на довгі роки.

    Ми працюємо для своїх покупців! Наша перевага – індивідуальна робота і увага кожному! Зручності нашим клієнтам забезпечує наявність власного товарного запасу, безперебійне транспортне обслуговування, багатоканальний телефонний центр, зручна форма оплати, інформативний і зручний сайт, кваліфіковані і поважні консультації наших фахівців. Для непередбачених ситуацій працює зворотній зв'язок з керівниками.

•     ми надаємо Вам різноманітний спектр інструментів;
•     ми пропонуємо покупцям якісний товар за прийнятними цінами;
•     на сьогоднішній день в нашому асортименті тільки професійний інструмент, обладнання, витратні матеріали;
•     ми цінуємо час і гроші наших клієнтів;
•     асортимент нашої продукції ми постійно розвиваємо і удосконалюємо, вводячи більш сучасні і конкурентоспроможні продукти.

    Компанія "АБРІС" пропонує вам широкий спектр будівельного обладнання, а також інструмент для дому, дачі, саду. Наш інструмент вже завоював великий ринок споживачів. Ми пропонуємо вам не тільки високу якість, але і недорогу ціну на техніку таких виробників, як Bosch, Makita. Якщо ви хочете купити хороший вимірювальний інструмент, кріплення, витратні матеріали можете сміливо звертатися в нашу компанію і ми підберемо для вас найкращий. Побудувати хороший будинок не можна без високоякісного інструменту, тому перш ніж купити інструмент потрібно бути повністю впевненим у його якості, наша компанія дає гарантію на свої товари. Всі знають про якість німецьких виробників електроінструментів, тому ми і пропонуємо вам купити товари таких виробників, як Bosch, Makita і багатьох інших. У нашій компанії ви зможете знайти те що вам потрібно і буде приносити лише задоволення при роботі з нашим інструментом.

    Якщо Вам необхідно забезпечити безперебійне, якісне постачання будівництва або ремонту – звертайтеся, ми завжди раді співпраці!